CM2 Supreme 240 kaps SAN

Dostępność: brak towaru
Cena: 144,00 zł 144.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: SAN
Kod produktu: EA9C-768BE

Opis

W większości współczesnych sportów decydująca rolę odgrywa jakość masy mięśni. Dlatego w programach treningowych, tak ważną rolę odgrywa okres przygotowania siłowego.

SAN CM2 SUPREME to nowoczesny produkt kreatynowy oparty składem o chlorowodorek kreatyny w połączeniu z beta-alaniną w najczystszej postaci (CarnoSyn) i jabłczanem cytruliny, który wspomaga intensywne programy siłowo-wytrzymałościowe i masowe. Zaletą tej postaci jest łatwość rozpuszczania w wodzie, oraz pozwala na znaczną redukcję przyjmowanych ilości suplementu w jednej dawce. Wysokiej czystości preparat SAN NUTRITION zwiększa efekty treningu.

Chlorowodorek kreatyny nie ulega procesowi redukcji do bezwartościowej kreatyniny pod wpływem kwasowego odczynu układu pokarmowego. 

Szybkie budowanie mięśni z CM2 ?
Podstawą suplementacji treningu masowego jest odpowiednia podaż białka, węglowodanów i kreatyna. To formuła sprawdzona i wciąż stosowana przez najpoważniejszych kulturystów świata. Podczas gdy białka są bezpośrednio zaangażowane w budowanie muskulatury i ochrony mięśni, kreatynę stosuje się w celu zabezpieczenia energetycznego, zwiększenia mocy, wytrzymałości, odporności na narastające zmęczenie. W prosty sposób przekłada się to na większą intensywność treningu, możliwość stosowanie większych ciężarów, wydłużenia jednostek treningowych, a tym samym szybsze budowanie masy mięśni.

Chlorowodorek kreatyny zwiększa możliwości wysiłkowe i regeneracyjne organizmu poprzez rozszerzanie naczyń krwionośnych, ułatwiając i przyspieszając dostarczenie większej ilości składników odżywczych oraz usunięcie szkodliwych produktów przemiany powstających podczas intensywnej pracy. Creatine HCl to molekularnie modyfikowana kreatyna, która jest odporna na proces degradacji żołądka i nie ulega procesowi konwersji do kreatyniny, niepożądanego produktu ubocznego niższej jakości, niestabilnych produktów kreatynowych. Oznacza to, że możesz w pełni wykorzystać wszystkie pozytywne cechy kreatyny - zwiększonej masy mięśniowej oraz wyższych parametrów siły i wytrzymałości.Kreatyna HCL jest bezpośrednio zaangażowana w produkcję ATP w komórach mięśniowych dzięki czemu zwiększa ilość energii w komórkach mięśni. Ciekawą właściwością kreatyny HCl jest to, że bardzo szybko rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu jest bardzo łatwo przyswajana i przetwarzana w porównaniu z wieloma innymi formami kreatyny.
Rezultatem suplementacji Creatine HCL jest wzrost wydolności wysiłkowej i mniejsza ilość skutków ubocznych, takich jak retencja wody i problemy trawienne, które często obserwowane są podczas stosowania innych produktów kreatynowych.

Beta-alanina w laboratoryjnej czystości - CarnoSyn – to istotny prekursor karnozyny. Wysoki poziom karnozyny zwiększa możliwość buforowania kwasu mlekowego w mięśniach szkieletowych opóźnia więc wystąpienie uczucia zmęczenia treningiem i zakwaszenie mięśni.

Di-L-Arginine-L-Malate - jabłczan cytruliny – to czynnik sygnalizacji komórkowej, który łączy wszystkie składniki w CM2 Supreme razem dla większego działania w synergii składnikowej oraz bierze czynny udział w syntezie tlenku azotu (NO), fosfokreatyny oraz tlenowym metabolizmie glukozy, tym samym zwiększając wykorzystanie tlenu, glukozy, aminokwasów oraz kreatyny w procesie produkcji energii przez komórki mięśniowe. Jabłczan cytrulliny ogranicza katabolizm i zwiększa efekt wolumizacji, umożliwiając zwiększone dostarczanie składników odżywczych, pobieranie tlenu, magazynowanie glikogenu, ułatwia anabolizm białek, a także wpływa na kurczliwość włókien mięśniowych. 

CM2 Supreme jest superodżywką dla mięśni, która pomoże Ci trenować dłużej, z większą intensywnością i zbudować większą, pełną i trwałą muskulaturę.

super kreatyna CM2

Charakterystyka działania SAN CM2 Supreme:

  • jest skutecznym suplementem do wspomagającym trening budowy masy i siły mięśni

  • jest nośnikiem energii i podnosi w mięśniach poziom ATP

  • przyspiesza resyntezę ATP

  • neutralizuje wytwarzany w mięśniach kwas mlekowy

  • zwiększa parametry wytrzymałości i wydolność organizmu

  • wywołuje zjawisko intensywnej pompy mięśniowej, co oznacza , że wykorzystujesz pełną objętość komórek mięśniowych, zapewniasz zwiększony przepływ krwi i stworzyłeś naturalne środowisko anaboliczne, kluczowe dla wzrostu i naprawy.

Skład w 1 porcji – 6 kaps:

Di-L-Arginine-L-Malate     2g
b-Alanine {CarnoSyn}     1,6g
Creatine HCl     1g

Składniki: mikrokrystaliczna celuloza, węglan wapnia, hydroksypropyloceluloza, dwutlenek krzemu, kroskarmeloza sodowa, hypromeloza, stearynian magnezu, kwas stearynowy
UWAGA: Wyprodukowano w zakładzie, który przetwarza również jaja, skorupiaki, ryby, soję, orzeszki ziemne, orzechy z drzew i składniki mleczne.

Jak stosować CM2:

Dzień treningowy:
Porcję (6 kapsułek) SAN CM2 Supreme ok 30 minut przed treningiem.

Druga porcja powinna być spożyta natychmiast po treningu.

Dzień odpoczynku: 1 porcja po przebudzeniu

CM2#Supreme

1KOKsexSOWNIA SAN CM2 Supreme Aaptek@-SPORTtow@.pl niskie ceny super kreatyna dla sportowców

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl