Produkt dnia
Protein 80 PLUS 500 g WEIDER
Protein 80 PLUS 500 g WEIDER

127,00 zł

Pure Creatine 600 g WEIDER
Pure Creatine 600 g WEIDER

172,00 zł

szt.
Fruity Isolate 908 g WEIDER
Fruity Isolate 908 g WEIDER

224,76 zł

Premium EAA Zero 325 g
Premium EAA Zero 325 g

95,00 zł

Creakong CX8 249g PVL Mutant
Creakong CX8 249g PVL Mutant

114,73 zł

szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Regulamin sklepu apteczka sportowa

1. Właścicielem sklepu internetowego apteczka-sportowa.pl jest firma :

MADOX Rafał Tłokiński

ul. Topolowa 15 B

05-119 Łajski
NIP: 118-084-74-76
REGON: 012345534

tel: 609-806-704

Wpisana do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem: 6164. Zezwolenie wydane przez Prezydenta miasta stołecznego Warszawy.

Zgodnie z art. 86 ust. 1 ustawy Prawo farmaceutyczne firma MADOX NIE jest placówką ochrony zdrowia publicznego (apteką).

W asortymencie portalu znajdują się wyłącznie suplementy diety oraz środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

2. Zamówienia można składać poprzez formularz zamówień portalu, telefonicznie pod numerem 609-806-704 za pośrednictwem poczty e-mail pisząc na adres info@apteczka-sportowa.pl

3. Składając zamówienie Klient akceptuje niniejszy regulamin i zawiera z naszą firmą umowę na odległość oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę MADOX Rafał Tłokiński.

4. Dane osobowe umieszczone w bazie danych MADOX Rafał Tłokiński są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb zrealizowania zamówienia i nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane klientów będą przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osobom trzecim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U nr 133 poz. 883

5. Klient ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.

6. Klient może żądać uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

7. Kupujący powinien podać numer numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego i adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia i kontakt w sprawie złożonego zamówienia.

8. Zamówienia z nieprawidłowo wypełnionym formularzem nie będą realizowane.

9. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zakupy dokonywane przez osoby trzecie wykorzystujące ID oraz hasło klienta.

10. Firma MADOX Rafał Tłokiński zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się na stronach sklepu.

11. Ceny towarów znajdujących się w portalu wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny mają charakter wiążący z chwilą złożenia zamówienia.

12. Zamówione towary dostarczane są na terenie Polski oraz zagranicę za pośrednictwem firm kurierskich DPD, InPost. Firma Madox bierze na siebie odpowiedzialność tylko i wyłącznie za uszkodzenia mechaniczne przesyłek ubezpieczonych.

13. Termin realizacji zamówienia na terenie Polski wynosi od 1 do 5 dni roboczych, najczęściej czas oczekiwania na paczkę to 1-3 dni. Czas realizacji zamówień zagranicznych wynosi od 5 do 10 dni roboczych

14. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień.

15. Zapłata za towar uiszczana jest:

  • gotówką spedytorowi,
  • przelewem na nasze konto bankowe w M-Bank: 31 1140 2004 0000 3302 7409 8475
  • za pośrednictwem systemu eCard S.A. (za pomocą kart płatniczych Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro i ePrzelewów), PayU i Masterpass.

16. Kosztami przesyłki obciążany jest zamawiający. Szczegóły tych obciążeń w zakładce koszty przesyłki.

17. Koszt wysyłki zależy od wagi paczki oraz sposobu dostawy – nie ma znaczenia ilość zamawianych sztuk poszczególnych produktów.

18. Zakupione i dostarczone towary są szczelnie zapakowane i posiadają aktualną datę przydatności do spożycia.

19. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z biurem MADOX Rafał Tłokiński pod numerami telefonów 609-806-704 lub za pośrednictwem poczty e-mail lub formularza kontaktowego.

Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 5 dni roboczych. Reklamowany towar powinien być odesłany na adres firmy wraz z opisem reklamacji ( w przypadku braku wcześniejszej informacji o przyczynie reklamacji). Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy pieniądze.

20. Z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować (odstąpić od zawarcia umowy) w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki, bez podania przyczyn, pod warunkiem, że produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób uszkodzony. Termin ten liczy się od dnia odebrania przesyłki. Gwarantujemy zwrot kwoty odpowiadającej wartości produktu oraz kosztów przesyłki. Pieniądze Klient otrzymuje przelewem bankowym w terminie do 14 dni - prosimy podać dokładny numer konta. W przypadku płatności kartami płatniczymi zwrot następuje bezpośrednio na kartę.

21. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:
- świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu 14 dni
- dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania
- umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym
- świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą
- świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu

22. Oferta zamieszczona w portalu apteczka-sportowa.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa cywilnego oraz nie przedstawia stanów magazynowych.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem tel. 609-806-704 

Wszelkie sytuacje nieopisane powyżej będą rozstrzygane w oparciu o przepisy KC.

23. Zalecane wersje przeglądarek to: FireFox 3.0 i wyższe, Internet Explorer 7.0 i wyższe, Opera 8.0 i wyższe. Jeśli posiadana wersja przeglądarki nie spełnia powyższych wymagań, mogą pojawić się utrudnienia w korzystaniu z niektórych aplikacji. Zalecamy aktualizację oprogramowania do wersji spełniającej wyżej wymienione wymagania. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl